«12345...8»

Felhasználó
8 éve
Ha ezen múlna valami, most rögtön megígérném neked, hogy ezentúl pozitív leszek XD Egyébként pedig éld ki magad vízilabdában, meg kézilabdában. Abban mi vagyunk a császárok. Talán majd egyszer újra élmezőnybe kerülünk teniszben is, és az még egy felkapott sportág.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
A tornát se felejtsd :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
No igen, a torna, és a kenu, az úszás. csak hát ezekből nem sokat látni a tv-ben. egy eb, egy vb, egy olimpia, és ennyi. Évi 3 nap. Nem olyan mint a labdajátékok.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Na mit szóltok hogy kijutottunk?

Felhasználó
8 éve

Juteszembe néztem én is a meccset, pedig nem is szoktam ilyet tenni!
Mondjuk csak a Norvégiába elsöt láttam végig, a visszavágonál csak akkor kapcsoltam át a TV-t mikor láttam a neten hogy 1:0-ra vezetünk.
Pont akkor örültünk a 2. golnak. Akkor már megvártam a végét.
Tetszett hogy hosszú idő után végre mutattak is valamit fiaink.
Kicsit azért túlzónak tartom a média reakcióit erre, mert valóban rég mutatott már be a csapat értékelhető dolgot, és kicsit úgy érzem a híradásokból mintha már meg is nyertük volna EB-t arról van szó! XD

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Nyíregyházán esik a hó? Az időképen úgy látszik.
Persze csak a téli sportok miatt ide írom! XD

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Ja esett keményen :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Időjós nem is szólt hogy esni fog??
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Nem, de a szándék biztos megvolt :D
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
8 éve
Így van, gondoltam rá, hogy megírom nektek, de sport témába mégsem írhattam esőfelhőkről. :-D

Nekem egyedül az nem volt szimpatikus a meccsel kapcsolatban, hogy sok magyar ahelyett hogy örülne, és gratulálna, bundát kiabál. Semmi alapjuk nincs rá, ön-ön hitetlenségükön kívül. Aki ilyen rosszindulatú, az ne üljön le a tv elé, és lehetőleg ne is foglalkozzon magyar focival.
Egyébként soha nem gondoltam volna, hogy a fiatalok közt ennyi megbúvó tehetség van. Jót tett a játéknak a vérfrissítés. gyönyörű gólok voltak. Milliószor végignézném újra, és újra.
Igazad van Snow, talán túlzóan is nagy a boldogság, hisz a lényeg majd még csak most jön, de 86-óta ezért a pillanatért küzdöttünk. Igazából többet már nem is lehet reálisan várni a fiúktól. kijutottunk, ennyi. Itt a vége. Számunkra nem lesz EB, csak részvétel. (ha értitek) . nem nyerni megyünk, csak fellépni. legalábbis a reális magyar szurkoló szívében. ne értsetek félre, én is bizakodom, az utolsó utáni pillanatig is, de ezt csak a szívem diktálja. Mert a józan eszem már nem hiszi nekik azt el talán soha, hogy eredményesek lehetnek egy ilyen rangos bajnokságon. Egyébként változott sokminden pl a tavalyi feltételekhez képest. eddig 16 csapat juthatott tovább. Idén viszont már 24. Ezért kevesebb pont is elegendő volt. és szerencsénk is volt, hogy Norvégia minket húzott ki a kalapból. Ha nem minket húz, most se jutunk ki. Négy évvel ezelőtt egyébként még több pontunk is volt, mint idén, mégsem jutottunk ki, mert szűkebb volt a keret. Most kevesebb is elég volt, mert nagyobb a létszám.
újra a fedélzeten (?)
«12345...8»